Storchenwiege Inka - Šátek na nošení dětí

inka
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 200 Kč 2 390 Kč 2 560 Kč od 2 200 Kč
do 3 dní do 3 dní do 3 dní Zvolte variantu

Nejsou-li šátky skladem v ČR, doobjednávají se u výrobce v Německu, v tomto případě se pak doba dodání může prodloužit až na 2 týdny.

 

Německé šátky Storchenwiege se vyrábí v Lužických horách v německém Sasku, což je oblast s dlouhou tkalcovskou tradicí. Šátek je mezi všemi podobnými výrobky výjimečný pevností použitého vlákna. Šátek má v obou směrech (po osnově i v útku) dvojité vlákno. Většina šátků má přitom dvojité vlákno jen v jednom směru. Dvojité vlákno je výhodou pro podporu zad dítěte i pro komfort nosiče. Dvojité vlákno je jedním z důvodů skvělé trvanlivosti. Na této látce velmi dobře drží uzel, který nepovolí, když do šátku umístíte dítě, přitom se ale dobře utahuje i rozvazuje.

Šátek má dvojitý lem, díky kterému si drží svůj tvar. Pevné lemy jsou pro správnou techniku vázání stejně jako pro trvanlivost materiálu velmi důležité.

Látka je předepraná a předesrážená. Velikost šátku se po praní nijak nezmění. Tento šátek je široký 70 cm, proto se s ním velmi dobře vážou všechny typy úvazů, díky pevnosti látky a její šířce může mít dítě vždy podepřená celá záda a v případě potřeby i hlavičku. To oceníte zejména v úvazech na záda a u starších dětí.

Údržba šátku je velmi jednoduchá, pere se na 60°C a není třeba jej žehlit. Látka je sama o sobě nekrčivá, proto si šátek zachovává svou šířku i při opakovaném nošení a není třeba jej po použití znovu rozžehlovat. Šátek se praním neopotřebovává, naopak, často používaný šátek se stává měkčím a příjemnějším.

Šátky Storchenwiege mají šikmé konce, které umožňují uvázat uzel i na samém konci látky. Délka šátku je počítána podle jedné strany šátku, jeden cíp tedy máte v délce „navíc“.

Šátek má pravidelně obnovovaný certifikát Öko Tex 100, který je naprostou zárukou zdravotní nezávadnosti.

Ke každému šátku je přiložena obsažná brožura s návody a instrukcemi k vázání. Návody jsou velmi podrobné, doplněné názornými fotografiemi.

 

 

 

Vzor Inka

Je vzor velmi dynamický a před Annou mu dají přednost ti, kteří nemilují červenou. Barvy tohoto vzoru jsou pestré, ale „nekřičí“.

Základem pro tkaninu Inka je také indigo, které se zde potkává s několika odstíny modré, včetně modročerné, dále s levandulovou, červenou, bílou, zlatistou žlutou a zelenou. Zblízka nejsou barvy tkaniny tak zářivé jako například na fotografiích, ale tato látka vypadá nesrovnatelně lépe v úvazu a na sluníčku. Šátek si podle našich zkušeností také volí lidé, kteří mají rádi etno-styl nebo lidé, kteří rádi nosí tmavší barvy. Tento šátek si také často kupují rodiče pro chlapečky.

 

Jméno značky: Storchenwiege
Kategorie: Storchenwiege šátky
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: