KiBi Chrániče bederního pásu

Kibi chrániče bederního pásu umožňují zakrytí cvočků na bederním páse, které zrovna nevyužíváte. Zabrání se tak případným otlakům cvočků na nožičky dítěte.

 

249 Kč
SKLADEM

Kibi chrániče bederního pásu umožňují zakrytí cvočků na bederním páse, které zrovna nevyužíváte. Zabrání se tak případným otlakům cvočků na nožičky dítěte.

Nosítko KiBi jednoduchým způsobem roste s miminkem. Pomocí cvočků na bederním páse můžete látku pod nožičkama dítěte zapínat v různých šířkách, takže bude mít látku vždy od kolínka ke kolínku, ať je mu pět měsíců, nebo tři roky. Pokud není látka roztažená přes všechny cvočky a chcete je zakrýt, připravili jsme pro vás doplněk ke KiBi v podobě chráničů bederního pásu.

V balení najdete 1 pár chráničů, každý z nich jednoduše navléknete z jedné strany bederního pásu až k poslednímu zapnutému cvočku. Látka chráničů tak překryje zbývající rozepnuté cvočky. Aby se chrániče nesvlékaly pohybem nožiček nošeného miminka nebo pak při manipulaci s rozepnutým nosítkem, můžete je jednoduše na svém místě zajistit. Slouží k tomu černý popruh, který obtočíte kolem popruhu na bederním páse nosítka a zapnete ho suchým zipem uvnitř chrániče.

Chrániče bederního pásu KiBi jsou vyrobeny ze stejného černého materiálu jako tělo nosítka. Tato látka se vyrábí speciálně pro KiBi v tradiční české tkalcovně a splňuje požadavky na výrobky pro děti do 3 let.

Balení obsahuje 1 pár chráničů.

Chrániče bederního pásu v šicí dílně Kibi v České republice.

 

Složení: 100% bavlna

 

Údržba: Možno prát v pračce na 30 stupňů, žehlit na mírný stupeň (pozor na gumičky), nesušit v sušičce, nebělit, chemicky nečistit.

Jméno značky: KiBi
Kategorie: Prodloužení, ledvinky, kapsičky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: