Vážení zákazníci, upozorňujeme, že od 19.7.do 28.7.2024 nebude probíhat expedice zboží z důvodu DOVOLENÉ. Všechny objednávky vyřídíme co nejdříve po návratu. Děkujeme za pochopení. Nositko.cz

Fidella FUSION Toddler 2.0 - Leopard Gold + 1x pár návlečků na nožičky

8438 ergonomicke nositko fidella fusion toddler size 2 0 leopard gold
ZDARMAZDARMA

Nosítko Fidella Fusion Toddler V 2.0  je vhodné pro děti od 3 měsíců do váhy 30 kg. Šířka i délka zádové opěrky lze upravit, výborně tak padne nošenému dítěti.

3 690 Kč
NA DOTAZ

Nosítko Fidella Fusion Toddler V 2.0  je vhodné pro děti od 3 měsíců do váhy 30 kg. Šířka i délka zádové opěrky lze upravit, tak lze nosit i malá miminka bez novorozenecké vložky. Nosítko Fidella Fusion Toddler V 2.0 je ergonomické nosítko od německého výrobce šátků na nošení dětí. Tím, že je Fidella Fusion šátkové nosítko, má příčnou pružnost šátkového materiálu - hladké žakárově vytkávané tkaniny většinou ze 100% biobavlny. Šátkovina zajistí obepnutí a přizpůsobení tělu dítěte a dovolí zakulacení zad.  Fidella Fusion má střih klasických ergonomických nosítek s polstrovanými ramenními popruhy a bederním pásem, zapínání na přezky. Nosítko má však několk vylepšení, která umožní pohodlné nošení a růst nosítka s dítětem. Je tak vhodnou alternativou pro všechny příznivce šátků, kteří se rozhodli pro přezkové nosítko.

 

fidella logo
 
Nosítko Fidella FUSION Toddler 2.0 - Leopard Gold

 

Nosítko je určeno:

 • nosítko je vhodné pro děti od 3 měsíců (cca 74 cm) do váhy 30 kg (cca do 3,5 let - 98 cm)
 • šířka i délka zádové opěrky lze upravit, tak lze nosit i málá miminka bez novorozenecké vložky

Vlastnosti nosítka:

 • možnost nošení na břiše a na zádech
 • upravitelná šířka i délka zádové opěrky, umožňuje nosit i menší miminka
 • ergonomické nošení v korektní M poloze, která je příznivá pro vývoj kyčlí a páteře
 • součástí nosítka je opora hlavy pro fixaci hlavičky spícího dítěte
 • šátkové nosítkogramáž je 205 g/m² - příčná pružnost šátkového materiálu zajistí obepnutí a přizpůsobení tělu dítěte a dovolí zakulacení zad. Nosítko je vyrobeno z příjemného měkkého a poddajného materiálu, který zaručí dokonalý komfort pro dítko i rodiče. Fidella Fusion se dokonale přizpůsobí jak nošenému dítěti, tak nosícímu rodiči.

Další informace k produktu:

 • zádová opěrka - lze upravovat šířku i výšku zádové opěrky a přizpůsobit jí tak potřebám rostoucího dítěte. Nosítko má možnost stahování výšky a šířky zádové opěrky pomocí tkanic ze šátkoviny. Maximální šíře sedu je 45 cm a maximální výška zádové opěrky 43 cm. Minimální šíře sedu je 14 cm a minimální výška zádové opěrky 31 cm. Při nastavení nosítka u miminek, která ještě nechodí, je důležité, aby byla zaručena ergonomická poloha a látka dosahovala od kolínka ke kolínku s tím, že kolínka jsou výše než zadeček (pozice připomíná písmeno M).
 • ramenní pásy - u nosítka Fidella Fusion Toddler V 2.0 si  můžete zvolit, na jakém místě budou ramenní pásy k nosítku připnuté. U malých miminek, které ještě samy nesedí a kde je žádané větší zakulacení zad, se ramenní popruhy zapnou do spony až dole u bederního pásu. U dětí, které už samy sedí, se pak zapínají klasicky do boků nosítka. Nosítko Fusion umožňuje i křížení popruhů, lze tedy použít pro přední nošení ve stylu „batoh“ či překřížit popruhy na zádech. Starší děti lze nosit i na zádech. U nosítkla lze nastavit délku polstrované části ramenních popruhů. Proti jiným ergonomickým nosítkům jsou popruhy méně polstrované, jakoby placatější a měkčí. Ramenní popruhy jsou nastavitelné v rozmezí 32 – 90 cm.
 • bederní pás - nastavitelný bederní pás pro obvod pasu od 55 cm do 150 cm. Polstrování je velmi měkké, nehrozí žádné "zařezávání", přizpůsobí se tvarům miminka i vašim. Na bedrním pásu je bezpečnostní tříbodová spona.
 • opora hlavy - slouží pro jištění hlavy spícího dítěte, při smotání a zajištění vytváří lem nutný pro jištění hlavy miminek, které ji sami dostatečně nedrží. Lze využít jako sluneční clonu.
 • manipulace - před prvním použitím si nastavíte potřebnou šířku a výšku zádové opěrky pomocí tkanic. Bederní pás si zapnete na přezku. Miminko si dáte na hrudník čelem k sobě s roztaženýma nožičkama. Přetáhněte přes miminko středový panel, nasaďte ramenní popruhy, zajistěte a dotáhněte. Pokud dítě samostatně nesedí, je možné připevnit ramenní popruhy k dolní přezce, která je upevněna na bederním pásu. Pokud dítě samostatně sedí, je možné připevnit ramenní popruhy k horní přezce z boku zádové opěrky.
 • alternativa - Fidella Fusion má střih  klasických ergonomických nosítek s polstrovanými ramenními popruhy a bederním pásem, zapínání na přezky. Nosítko má však několk vylepšení, která umožní pohodlné nošení a růst nosítka s dítětem. Šátkovina zajistí obepnutí a přizpůsobení tělu dítěte a dovolí zakulacení zad. Je tak vhodnou alternativou pro všechny příznivce šátků, kteří se rozhodli pro přezkové nosítko.

Materiál:

 • materiál (látka šátku): materiál 100% biobavlna,
 • polstrování 100% polyester.

Technické informace:

 • dodáváno s českým návodem,
 • maximální šíře sedu je 45 cm a maximální výška zádové opěrky 43 cm. Minimální šíře sedu je 14 cm a minimální výška zádové opěrky 31 cm.,
 • bederní pás pro obvod pasu od 55 cm do 150cm,
 • ramenní popruhy jsou nastavitelné v rozmezí 32 – 90 cm.
 • údržba: praní při teplotě 30°C - šetrný program (doporučujeme prát v ruce), šetrný prací prášek (tekutý), nebělit, nesušit v sušičce, před praním zapnout všechny spony,
 • šátková látka v nosítku může být náchylná na vytahování nitek a jejich přetržení, stejně jako šátek nosící, dávejte prosím pozor na šperky, zipy a podobně. Na poškození šátku vlivem nošení se záruka nevztahuje.

 

Typ nosítka Věk dítěte Velikost dítěte     Výška zádové opěrky Šířka mezi nožičkami Maximální nosnost
 Baby Od narození 56 – 74 cm 26 – 36 cm 14 – 39 cm 15 kg
Toddler var. 2.0 Od 3 - 40 měsíců 74 - 98 cm 31 - 43 cm 14 - 45 cm  30 kg

 

 

 

 
Jméno značky: Fidella
Kategorie: Fidella FUSION Toddler 2.0
Záruka: 2 roky
Nosnost: do 20 kg, do 30 kg
Věk dítěte: Od 3 - 4 měsíců

Fidella Fusion nastavení

Fidella Fusion nošení na břiše

Fidella Fusion nošení na zádech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: