Fidella FUSION Baby - Kaleidoscope OCEAN TEAL + 1x pár návlečků na nožičky

kal gr
ZDARMAZDARMA

Nosítko Fidella Fusion Baby je vhodné pro děti od narození (cca 56 cm)  do 74 cm - maximálně do váhy 15 kg. Šířka i délka zádové opěrky lze upravit, výborně tak padne nošenému dítěti již od novorozence.

3 390 Kč
SKLADEM

Nosítko Fidella Fusion Baby je vhodné pro děti od narození do váhy 15 kg. Šířka i délka zádové opěrky lze upravit, tak lze nosit i malá miminka bez novorozenecké vložky. Nosítko Fidella Fusion Baby je ergonomické nosítko od německého výrobce šátků na nošení dětí. Tím, že je Fidella Fusion šátkové nosítko, má příčnou pružnost šátkového materiálu - hladké žakárově vytkávané tkaniny většinou ze 100% biobavlny. Šátkovina zajistí obepnutí a přizpůsobení tělu dítěte a dovolí zakulacení zad.  Fidella Fusion má střih klasických ergonomických nosítek s polstrovanými ramenními popruhy a bederním pásem, zapínání na přezky. Nosítko má však několk vylepšení, která umožní pohodlné nošení a růst nosítka s dítětem. Je tak vhodnou alternativou pro všechny příznivce šátků, kteří se rozhodli pro přezkové nosítko.

 

fidella logo
 
Nosítko Fidella FUSION BABY - Kaleidoscope - OCEAN TEAL

 

Nosítko je určeno:

 • nosítko je vhodné pro děti od narození (cca 56 cm) do 74 cm - maximálně do váhy 15 kg.
 • šířka i délka zádové opěrky lze upravit, tak lze nosit i málá miminka bez novorozenecké vložky

Vlastnosti nosítka:

 • možnost nošení na břiše a na zádech
 • upravitelná šířka i délka zádové opěrky, umožňuje nosit i menší miminka
 • ergonomické nošení v korektní M poloze, která je příznivá pro vývoj kyčlí a páteře
 • součástí nosítka je opora hlavy pro fixaci hlavičky spícího dítěte
 • šátkové nosítkogramáž je 205 g/m² - příčná pružnost šátkového materiálu zajistí obepnutí a přizpůsobení tělu dítěte a dovolí zakulacení zad. Nosítko je vyrobeno z příjemného měkkého a poddajného materiálu, který zaručí dokonalý komfort pro dítko i rodiče. Fidella Fusion se dokonale přizpůsobí jak nošenému dítěti, tak nosícímu rodiči.

Další informace k produktu:

 • zádová opěrka - lze upravovat šířku i výšku zádové opěrky a přizpůsobit jí tak potřebám rostoucího dítěte. Nosítko má možnost stahování výšky a šířky zádové opěrky pomocí tkanic ze šátkoviny. Maximální šíře sedu je 39 cm a maximální výška zádové opěrky 36 cm. Minimální šíře sedu je 14 cm a minimální výška zádové opěrky 26 cm. Při nastavení nosítka u miminek, která ještě nechodí, je důležité, aby byla zaručena ergonomická poloha a látka dosahovala od kolínka ke kolínku s tím, že kolínka jsou výše než zadeček (pozice připomíná písmeno M).
 • ramenní pásy - u nosítka Fidella Fusion Baby si  můžete zvolit, na jakém místě budou ramenní pásy k nosítku připnuté. U malých miminek, které ještě samy nesedí a kde je žádané větší zakulacení zad, se ramenní popruhy zapnou do spony až dole u bederního pásu. U dětí, které už samy sedí, se pak zapínají klasicky do boků nosítka. Nosítko Fusion umožňuje i křížení popruhů, lze tedy použít pro přední nošení ve stylu „batoh“ či překřížit popruhy na zádech. Starší děti lze nosit i na zádech. U nosítkla lze nastavit délku polstrované části ramenních popruhů. Proti jiným ergonomickým nosítkům jsou popruhy méně polstrované, jakoby placatější a měkčí. Ramenní popruhy jsou nastavitelné v rozmezí 32 – 90 cm.
 • bederní pás - nastavitelný bederní pás pro obvod pasu od 55 cm do 150 cm. Polstrování je velmi měkké, nehrozí žádné "zařezávání", přizpůsobí se tvarům miminka i vašim. Na bedrním pásu je bezpečnostní tříbodová spona.
 • opora hlavy - slouží pro jištění hlavy spícího dítěte, při smotání a zajištění vytváří lem nutný pro jištění hlavy miminek, které ji sami dostatečně nedrží. Lze využít jako sluneční clonu.
 • manipulace - před prvním použitím si nastavíte potřebnou šířku a výšku zádové opěrky pomocí tkanic. Bederní pás si zapnete na přezku. Miminko si dáte na hrudník čelem k sobě s roztaženýma nožičkama. Přetáhněte přes miminko středový panel, nasaďte ramenní popruhy, zajistěte a dotáhněte. Pokud dítě samostatně nesedí, je možné připevnit ramenní popruhy k dolní přezce, která je upevněna na bederním pásu. Pokud dítě samostatně sedí, je možné připevnit ramenní popruhy k horní přezce z boku zádové opěrky.
 • alternativa - Fidella Fusion má střih  klasických ergonomických nosítek s polstrovanými ramenními popruhy a bederním pásem, zapínání na přezky. Nosítko má však několk vylepšení, která umožní pohodlné nošení a růst nosítka s dítětem. Šátkovina zajistí obepnutí a přizpůsobení tělu dítěte a dovolí zakulacení zad. Je tak vhodnou alternativou pro všechny příznivce šátků, kteří se rozhodli pro přezkové nosítko.

Materiál:

 • materiál (látka šátku): materiál 100% biobavlna,
 • polstrování (výplň): 100% polyester.

Technické informace:

 • dodáváno s českým návodem,
 • maximální šíře sedu je 39 cm a maximální výška zádové opěrky 36 cm. Minimální šíře sedu je 14 cm a minimální výška zádové opěrky 26 cm,
 • bederní pás pro obvod pasu od 55 cm do 150 cm,
 • ramenní popruhy jsou nastavitelné v rozmezí 32 – 90 cm.
 • údržba: praní při teplotě 30°C - šetrný program (doporučujeme prát v ruce), šetrný prací prášek (tekutý), nebělit, nesušit v sušičce, před praním zapnout všechny spony,
 • šátková látka v nosítku může být náchylná na vytahování nitek a jejich přetržení, stejně jako šátek nosící, dávejte prosím pozor na šperky, zipy a podobně. Na poškození šátku vlivem nošení se záruka nevztahuje.

 

Typ nosítka Věk dítěte Velikost dítěte     Výška zádové opěrky Šířka mezi nožičkami Maximální nosnost
 Baby Od narození 56 – 74 cm 26 – 36 cm 14 – 39 cm 15 kg
Toddler var. 2.0 Od 3 - 40 měsíců 74 - 98 cm 31 - 43 cm 14 - 45 cm  30 kg

 

 

 

 
Jméno značky: Fidella
Kategorie: Fidella FUSION Baby
Záruka: 2 roky
Nosnost: do 15 kg
Věk dítěte: Od narození bez nutnosti novorozenecké vložky

Fidella Fusion nastavení

Fidella Fusion nošení na břiše

Fidella Fusion nošení na zádech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: