Bamboolik Vnitřní plena Batolecí

315 Kč
SKLADEM

 

Vkládací savá bambusová plenka do svrchních kalhotek Bamboolik. Lze dokupovat samostatně a doplnit si tak sadu plenek Bamboolik - svrchní kalhotky můžete použít opakovaně, vyměníte jen tuto vnitřní plenu.

 

Vnitřní vkládací plena - je ušita z velmi savého bambusového froté a bambusového flísu, obojí s částečným podílem biobavlny. Je tvořena tvarovanou plenou a dlouhou batolecí vkládací plenou. Vnitřní plena je tvořena spodní tvarovanou plenou složenou ze 4 vrstev bambusového froté a horní dlouhou vkládací plenou složenou ze 2 vrstev velmi savého bambusového flísu a 1 vrstvy bambusového frote. Dlouhá batolecí vkládací plena se připíná pomocí 3 patentků na tvarovanou plenu a tím tvoří základní savou část do svrchních kalhotek. Batolecí plenku je možno složit i speciálně pro chlapečky (tj více dopředu do nejnamáhanější části plenky). Do batolecí vnitřní pleny lze navíc na zvýšení savosti přidat i krátkou vkládací plenu. Do kalhotek se vnitřní plena upíná pomocí 2 patentků. 

  • Jednoduše a rychle s upíná do svrchní kalhotek
  • Lze používat do celého systému bamboolik (základní plena, noční plena, na tvarovanou plenu lze místo krátké časem dokoupit batolecí vkládací plenku)
  • Údržba: jednoduchá údržba – v pračce na 60-95, lze je sušit v sušičce
  • Složení: 65% bambusová viskóza, 28% bavlna, 7% elastan

Využijte možnosti zakoupit plenky Bamboolik ve výhodných sadách.


 

Všechny používané materiály jsou atestovány pro použití pro děti do 3 let. Maximum materiálů použitých k výrobě plenek je vyrobeno v České republice. 

V České republice vznikají návrhy plenek Bamboolik. České děti je testují a jejich maminky pak posílají připomínky, aby právě Bamboolikovy plenky byly ty nejlepší :-)

Bamboolik plenky šijí v chráněných dílnách české švadleny.

Jméno značky: Bamboolik
Kategorie: Pleny
Záruka: 24

Kdy Tula?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: