Storchenwiege Ulli - Šátek na nošení dětí

c8d5039c43a4b9506da20160f05b6fd0
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 200 Kč 2 390 Kč 2 560 Kč od 2 200 Kč
do 3 dní do 3 dní do 3 dní Zvolte variantu

Nejsou-li šátky skladem v ČR, doobjednávají se u výrobce v Německu, v tomto případě se pak doba dodání může prodloužit až na 2 týdny.

  

Německé šátky Storchenwiege se vyrábí v Lužických horách v německém Sasku, což je oblast s dlouhou tkalcovskou tradicí. Šátek je mezi všemi podobnými výrobky výjimečný pevností použitého vlákna. Šátek má v obou směrech (po osnově i v útku) dvojité vlákno. Většina šátků má přitom dvojité vlákno jen v jednom směru. Dvojité vlákno je výhodou pro podporu zad dítěte i pro komfort nosiče. Dvojité vlákno je jedním z důvodů skvělé trvanlivosti. Na této látce velmi dobře drží uzel, který nepovolí, když do šátku umístíte dítě, přitom se ale dobře utahuje i rozvazuje.

Šátek má dvojitý lem, díky kterému si drží svůj tvar. Pevné lemy jsou pro správnou techniku vázání stejně jako pro trvanlivost materiálu velmi důležité.

Látka je předepraná a předesrážená. Velikost šátku se po praní nijak nezmění. Tento šátek je široký 70 cm, proto se s ním velmi dobře vážou všechny typy úvazů, díky pevnosti látky a její šířce může mít dítě vždy podepřená celá záda a v případě potřeby i hlavičku. To oceníte zejména v úvazech na záda a u starších dětí.

Údržba šátku je velmi jednoduchá, pere se na 60°C a není třeba jej žehlit. Látka je sama o sobě nekrčivá, proto si šátek zachovává svou šířku i při opakovaném nošení a není třeba jej po použití znovu rozžehlovat. Šátek se praním neopotřebovává, naopak, často používaný šátek se stává měkčím a příjemnějším.

Šátky Storchenwiege mají šikmé konce, které umožňují uvázat uzel i na samém konci látky. Délka šátku je počítána podle jedné strany šátku, jeden cíp tedy máte v délce „navíc“.

Šátek má pravidelně obnovovaný certifikát Öko Tex 100, který je naprostou zárukou zdravotní nezávadnosti.

Gramáž šátku je 225g/m².

Ke každému šátku je přiložena obsažná brožura s návody a instrukcemi k vázání. Návody jsou velmi podrobné, doplněné názornými fotografiemi.

  

Vzor Ulli

Základní barvou šátku je tmavě červená, kterou ale ve při letmém pohledu příliš nevidíte. Ve vzoru se potkává hlavně s širokými pásy růžové, levandulové, bílé a modré a s tenkými pásky zelené a červenohnědé, které vzoru dodávají šmrnc. Ve výsledku šátku dominuje růžová, levandulová a tmavěfialová barva. Šátek je hodně ženský, ale nijak nevadí, nosí-li ho muž. Hodí se pro ženy, které mají rády pastelové barvy a ženský styl v oblékání, ale nejen pro ně.

 

Jméno značky: Storchenwiege
Kategorie: Storchenwiege šátky
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: