SMART Tangramy: Paradoxy

Doprodej
8463 smart tangramy paradoxy
320 Kč
SKLADEM

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. 7 dílů tangramu, nekonečné množství kombinací. Tangramy jsou velmi stará čínská hra. Nikdo přesně neví, kdy a jak vznikla. Podle legendy staré více než 1000 let muž jménem Tan upustil na zem dlaždici a ta se rozbila na 7 části. Když se ji pokoušel složit zpět do tvaru čtverce, zjistil, že se dá složit řada různých tvarů.

 Věk: 5+
 Počet hráčů: 1
 Doba hraní: do 20 min.
 Náročnost:
 Naše doporučení:   

 

Magnetická logická hra pro jednoho hráče Tangramy: Paradoxy je variací na klasický hlavolam Tangram. V této variantě má hráč k dispozici 7 dílků, z nichž na magnetické podložce vytváří vždy dva téměř stejné obrazce.

Předlohy mají podobu dvou obrazců, které jsou si velmi podobné, avšak liší se, byť jen v detailu. Úlohou řešitele je ze všech sedmi dílků tangramu postupně vytvořit přesné obrazy obou zadání. Jednotlivé úlohy samozřejmě obsahují řešení, takže nevěště hlavu, pokud se vám nebude hned dařit.

Tangramy Paradoxy jsou baleny v praktické knížce, kterou lze zapnout na patentku, takže jsou všechny části hlavolamu bezpečně schovány. Hra přímo vybízí k tomu, aby byla brána na cesty.

Hra Tangramy Paradoxy obsahuje:
knížku s úlohami a řešeními, jejíž jedna strana tvoří magnetickou podložku, 7 dílků tangramu


Rok vydání: 2015

Jméno značky: Mindok
Kategorie: Hrajeme si
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: