Jožánek batolecí nosítko (TODDLER) DAN modré diamanty + 1x pár návlečků na nožičky

dan3 ergonomicke batoleci toddler nositko jozanek bc03 modre diamanty
ZDARMAZDARMA

Batolecí nosítko Jožánek je vhodné pro děti od 8 měsíců do váhy 25 kg. Šířka i délka zádové opěrky lze upravit. Nosítko Jožánek je ergonomické nosítko ryze české výroby ručně šité ze šátkoviny.

2 978 Kč
Skladem do druhého dne

Batolecí rostoucí nosítko Jožánek je vhodné pro děti od 8 měsíců (od vel. 74/80) do vel. 105/110 při maximální nosnosti 25 kg. Šířka i délka zádové opěrky lze upravit. Nosítko Jožánek je ergonomické nosítko ryze české výroby ručně šité ze šátkoviny, tedy látky, ze které se šijí šátky na nošení dětí. Tím, že je nosítko Jožánek ušito ze šátkoviny, má příčnou pružnost šátkového materiálu, která zajistí obepnutí a přizpůsobení tělu dítěte a dovolí zakulacení zad. Jedná se o vysoce kvalitní, jemnou, ale vysoce nosnou, speciálně tkanou látku. 

 

Jozanek_new České ergonomické rostoucí nosítko jožánek - (TODDLER) malinové diamanty

Nosítko je určeno:

 • nosítko je vhodné pro děti od 8 měsíců (od vel. 74/80) do vel. 105/110 při maximální nosnosti 25 kg
 • šířka i délka zádové opěrky lze upravit přesně potřebám a velikosti dítěte

Vlastnosti nosítka:

 • možnost nošení na břiše, na zádech a na boku
 • upravitelná šířka i délka zádové opěrky, umožňuje nosit i malá miminka
 • ergonomické nošení v korektní M poloze, která je příznivá pro vývoj kyčlí a páteře
 • součástí nosítka je opora hlavy pro fixaci hlavičky spícího dítěte
 • šátkové nosítko – příčná pružnost šátkového materiálu zajistí obepnutí a přizpůsobení tělu dítěte a dovolí zakulacení zad. Jedná se o vysoce kvalitní, jemnou, ale vysoce nosnou, speciálně tkanou látku.

Další informace k produktu:

 • zádová opěrka - lze upravovat šířku i výšku zádové opěrky a přizpůsobit jí tak potřebám rostoucího dítěte. Šíři nosítka můžete regulovat pomocí jednoduchého systému stahovacích šňůrek, a to ve dvou řadách nad sebou, aby byla možnost stažení co největší. Toddler nosítko Jožánek je výrazně tvarované pro zadeček dítěte, který do nosítka krásně "zapadne" a nožičky i větších dětí tak zůstanou v ideální ergonomické poloze. Zádovou opěrku můžete po stranách stáhnout a tím ji zkrátit. Pod nožičkami nošence jsou velké pohodlné výztuže, které brání otlakům.
 • opora hlavy - slouží pro jištění hlavy spícího dítěte, nebo jako ochrana před sluncem či větrem slouží kapucka, kterou je možné zúžit i zkrátit, aby vyhovovala jakkoli velkému dítěti při nošení vepředu i vzadu. Kapucku můžete pevně zachytit za spony umístěné na ramenních popruzích. Tyto spony jsou posuvné.
 • ramenní popruhy - nosítko Jožánek umožňuje křížení popruhů, lze tedy použít pro přední nošení ve stylu „batoh“ či překřížit popruhy na zádech. Díky křížení lze použít nosítko pro nošení na boku. Starší děti lze nosit i na zádech. Nosítko má možnost nastavit délku polstrované části ramenních popruhů. Ramenní popruhy tohoto nosítka jsou široké 10cm, aby váha těžkých dětí byla ideálně rozložena. Popruhy Vám přitom ale nebudou sklouzávat z ramen, protože jsou tvarované (tak, jak to znáte např. z batohů). Zajistíte je mezi sebou zapnutím hrudního pásku, který je posuvný a jeho umístění tedy můžete přizpůsobit své postavě, svému dítěti a podle toho, zda máte dítě vepředu na těle nebo na zádech. Délku ramenních popruhů můžete regulovat z obou stran.
 • bederní pásunikátní tvar a výplň bederního pásu, který zajišťuje maximální pohodlí všem, bez rozdílu postavy. Je stažitelný i na útlý pas drobných žen a zároveň má dost dlouhé popruhy, lze je stáhnout z obou stran. Bederní pás se zapínám pomocí tříbodové bezpečnostní spony (není možné rozepnout jen 2 prsty).
 • manipulace - před prvním použití si nastavíte potřebnou šířku středového panelu (zádové opěrky). Bederní pás si zapnete pomocí přezky. Miminko si dáte na hrudník čelem k sobě s roztaženýma nožičkama. Přetáhněte přes miminko středový panel, nasaďte ramenní popruhy, zajistěte a dotáhněte. Větším dětem lze také při nošení vepředu i na zádech zajistit při spaní hlavičku pomocí kapucky k tomu určené. Nosítko je možné velice jednoduše a rychle nastavit. Podrobný popis všech nastavení je k dispozici v návodu, který dostanete spolu s nosítkem. Když nosítko máte jednou nastavené na sebe a svoje dítě, je už jeho oblčeníe velice ryychlé a snadné. Znovu nastavovat budete, až když Vaše dítě povyroste, a to zase jen velice jednoduše a rychle.
 • alternativa - nosítko je vyrobeno z látky, která se používá i k výrobě šátků na nošení dětí, ta se dětem krásně přizpůsobí. Nosítko Jožánek kombinuje pohodlnost šátků na nošení dětí s nejkvalitnějšími použitými materiály nosítka. Je také vhodnou alternativou pro všechny příznivce šátků, kteří se rozhodli pro přezkové nosítko.

Materiál:

 • materiál (látka šátku): je ušité ze 100% bavlněné "šátkoviny", tedy látky, která se tká stejným způsobem, jako látky, ze kterých se šijí šátky na nošení dětí. Tato tkanina je velice pevná, s obrovskou nosností, ale přitom díky způsobu tkaní (typu vazby) lehce pružná v příčném směru. Tyto vlastnosti zajišťují pevnou oporu i těžkého dítěte, ale zároveň přizpůsobení jeho křivkám. Nosítko je tedy bezpečné, má dlouhou životnost a pro dítě je přitom velice pohodlné. Tuto tkaninu si nechává Jožánek vyrábět na zakázku v české tkalcovně. Potom jsou v úpravně tepelně fixovány barvy a látka je vždy otestována na stálobarevnost v potu, ve vodě a v otěru dle evropských norem a je na ní vydán certifikát Oeko-Tex Standard 100, tř. 1. Dále je tkanina testována na působení slin a potu dle české vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 84/2001 Sb..

  Nosítko je testováno ve státní zkušebně. Splňuje bezpečnostní požadavky evropské normy EN-13209-2:2016 s požadavkem na zvýšenou váhu - 25kg.

Technické informace:

 • dodáváno s českým návodem,
 • nosítko je plně atestované dle evropské normy EN 13209-2. (maximální nosnost 2ř kg)
 • údržba: praní při teplotě 30°C - šetrný program (doporučujeme prát v ruce), šetrný prací prášek (tekutý), nebělit, nesušit v sušičce, před praním zapnout všechny spony,
 • šátková látka v nosítku může být náchylná na vytahování nitek a jejich přetržení, stejně jako šátek nosící, dávejte prosím pozor na šperky, zipy a podobně. Na poškození šátku vlivem nošení se záruka nevztahuje.
 • navrženo a vyrobeno v České republice

Na úvodní fotce je v nosítku 15 měsíční chlapeček

 

 

 
Jméno značky: Jožánek
Kategorie: JOŽÁNEK nosítko
Záruka: 2 roky
Nosnost: do 25 kg
Věk dítěte: Batole

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: