Fidella FLYCLICK Plus (Toddler) - Chevron DENIM BLUE + 1x pár návlečků na nožičky

fidella flyclick plus baby carrier classic chevron denim blue
ZDARMAZDARMA

Nosítko Fidella FlyClick Plus je vhodné pro děti od 74 cm do 104 cm - maximálně do váhy 30 kg. Šířka i délka zádové opěrky lze upravit, výborně tak padne nošenému dítěti.

3 690 Kč
NA DOTAZ

Nosítko Fidella FlyClick Plus (Toddler) je vhodné pro děti od 74 cm (cca 9 měsíců) do 104 cm - maximálně do váhy 30 kg. Šířka i délka zádové opěrky lze upravit, tak lze nositko miminku krásné přizpůsobit. Nosítko Fidella FlyClick Plus je ergonomické nosítko od německého výrobce šátků na nošení dětí. Tím, že je Fidella šátkové nosítko, má příčnou pružnost šátkového materiálu - hladké žakárově vytkávané tkaniny většinou ze 100% biobavlny. Šátkovina zajistí obepnutí a přizpůsobení tělu dítěte a dovolí zakulacení zad. Nosítko Fidella FlyClick spadá do kategorie nosítek tzv. Half-Buckle. Bederní pás zapnete pomocí přezky a váhu miminka pak příjemně rozložíte zavázáním širokých polstrovaných ramenních popruhů. Oproti jiným nosítkům nemá bederní pás tvrdě polstovaný, ale pěkně měkký, takže bude hodně připomínat nošení v šátku. Je tak vhodnou alternativou pro všechny příznivce šátků, kteří se rozhodli pro částečně přezkové nosítko.

 

fidella logo
 
Nosítko Fidella FlyClick PLUS (TODDLER) - Chevron - DENIM BLUE

 

Nosítko je určeno:

 • nosítko je vhodné pro děti od 74 cm do 104 cm - maximálně do váhy 30 kg.
 • šířka i délka zádové opěrky lze upravit

Vlastnosti nosítka:

 • možnost nošení na břiše a na zádech, zkušení rodiče i na boku
 • upravitelná šířka i délka zádové opěrky, umožňuje nosit i menší miminka
 • ergonomické nošení v korektní M poloze, která je příznivá pro vývoj kyčlí a páteře
 • součástí nosítka je opora hlavy pro fixaci hlavičky spícího dítěte
 • šátkové nosítkogramáž je 205 g/m² - příčná pružnost šátkového materiálu zajistí obepnutí a přizpůsobení tělu dítěte a dovolí zakulacení zad. Nosítko je vyrobeno z příjemného měkkého a poddajného materiálu, který zaručí dokonalý komfort pro dítko i rodiče. Fidella Fusion se dokonale přizpůsobí jak nošenému dítěti, tak nosícímu rodiči.

Další informace k produktu:

 • zádová opěrka - lze upravovat šířku i výšku zádové opěrky a přizpůsobit jí tak potřebám rostoucího dítěte. Nosítko má možnost stahování výšky a šířky zádové opěrky pomocí tkanic ze šátkoviny. Maximální šíře sedu je 45 cm a maximální výška zádové opěrky 48 cm. Minimální šíře sedu je 24 cm a minimální výška zádové opěrky 33 cm. Při nastavení nosítka u miminek, která ještě nechodí, je důležité, aby byla zaručena ergonomická poloha a látka dosahovala od kolínka ke kolínku s tím, že kolínka jsou výše než zadeček (pozice připomíná písmeno M).
 • ramenní pásy - nosítko Fidell FlyClick má široké vázací popruhy, které jsou částečně i vypolstrované. Přes ramena si je rošíříte a rozložíte tak pěkné váhu miminka. Při nošení vpředu i na záech máte pak možnost několika způsobů vázaní a vedení popruhů stejně jako u šátků. Ramenní poruhy jsou 200 cm dlouhé. Šátkové popruhy se dobře dotáhnou a přizbůsobí na jakoukoliv postavu, takže sedí i hodně hubeným maminkám, ale i statným tatínkům. 
 • bederní pás - nastavitelný bederní pás od 70 do 150 cm. Polstrování je velmi měkké, nehrozí žádné "zařezávání", přizpůsobí se tvarům miminka i vašim. Na bedrním pásu je bezpečnostní tříbodová spona. Pás nemusí být tak moc utažený, případně dotáhnete pomocí vázání ramenních popruhů okolo pasu.
 • opora hlavy - slouží pro jištění hlavy spícího dítěte, při smotání a zajištění vytváří lem nutný pro jištění hlavy miminek, které ji sami dostatečně nedrží. Lze využít jako sluneční clonu.
 • manipulace - před prvním použitím si nastavíte potřebnou šířku a výšku zádové opěrky pomocí tkanic. Bederní pás si zapnete na přezku. Miminko si dáte na hrudník čelem k sobě s roztaženýma nožičkama. Přetáhněte přes miminko středový panel, pohodlně umístěte ramenní popruhy na ramenou, za zády překřižte, pěkně dotáhněte a pak můžete využít několik způsobů zavázání. 
 • alternativa - nosítko Fidella FlyClick spadá do kategorie nosítek tzv. Half-Buckle. Bederní pás zapnete pomocí přezky a váhu miminka pak příjemně rozložíte zavázáním širokých polstrovaných ramenních popruhů. Oproti jiným nosítkům nemá bederní pás tvrdě polstovaný, ale pěkně měkký, takže bude hodně připomínat nošení v šátku. Je tak vhodnou alternativou pro všechny příznivce šátků, kteří se rozhodli pro přezkové nosítko.

   

Materiál:

 • materiál (látka šátku): materiál 100% biobavlna,
 • polstrování (výplň): 100% polyester.

Technické informace:

 • dodáváno s českým návodem,
 • maximální šíře sedu je 45 cm a maximální výška zádové opěrky 43 cm. Minimální šíře sedu je 24 cm a minimální výška zádové opěrky 33 cm,
 • bederní pás od 70 cm do 150 cm,
 • ramenní popruhy jsou šátkového typu (MeiTai) v délce 200 cm
 • údržba: praní při teplotě 30°C - šetrný program (doporučujeme prát v ruce), šetrný prací prášek (tekutý), nebělit, nesušit v sušičce, před praním zapnout všechny spony,
 • šátková látka v nosítku může být náchylná na vytahování nitek a jejich přetržení, stejně jako šátek nosící, dávejte prosím pozor na šperky, zipy a podobně. Na poškození šátku vlivem nošení se záruka nevztahuje.

 

Typ nosítka Věk dítěte Velikost dítěte     Výška zádové opěrky Šířka mezi nožičkami Maximální nosnost
 Baby Od narození 56 – 80 cm 26 – 36 cm 11 – 37 cm 15 kg
Toddler Od 9 - 45 měsíců 74 - 104 cm 33 - 43 cm 24 - 45 cm  30 kg

 

 

 

 
Jméno značky: Fidella
Kategorie: Fidella FLYCLICK Toddler
Záruka: 2 roky
Nosnost: do 30 kg
Věk dítěte: Batole

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: